Klubben

Byåsen Toppfotball Email: post<at>byasenfotball.no
Postboks 9207 Telefon: 928 301 30
N-7424 Trondheim Fax:  
  Org nr: 980730549
     

Hjemmesiden

Thomas Dahle Email: post<at>byasenfotball.no
Webredaktør/ Design Telefon: 928 301 30
     

A-laget

Erik Selnes Email: erik_selnes<at>hotmail.com
Hovedtrener Telefon: 926 41 895
     
Eirik Utheim Email:  e_saks<at>hotmail.com
Trener Telefon:  415 01 024
     
Frode Aasbak Email: Frode.aasbak66<at>gmail.com
Sportslig leder Telefon: 950 48 306
     
Hallgeir Dalsaune Email: hallgeir.dalsaune<at>inputinterior.no
Adm. leder Telefon 908 20 276

Rekrutt

Olav Øverli Email: overlifotball<at>gmail.com
Hovedtrener U21 Telefon: 458 55 885
     
Magnus Hegrem Email: magnus.hegrem<at>gmail.com
Trener U21 Telefon: 957 94 618
     
Jan Fuhre Email: jan.fuhre<at>ntnu.no
Trener U21 Telefon: 994 90 417
     
Dag Bordal Email: dag.bordal<at>gmail.com
Sportslig leder Telefon: 920 83 698
     
Ann-Katrin Eriksen Email: ann.katrin.eriksen<at>gmail.com
Lagleder Telefon: 408 48 286
     
Tor Finn Gårdvik Email: togaard<at>online.no
Lagleder Telefon: 915 68 835
     

Se på kart hvor du finner Byåsen Arena.

twitter share
 
        Ligaen avd 5  2020,
Alt seriespill utsettes inntil videre

 vs

Kolstad

 

Byåsen

Serieåpningen 2020 utsettes: 
??.?? 20:00 Byåsen-Ranheim, G19
??.?? 20:00 Verdal-Byåsen, G19
??.?? 16:00 Byåsen2-Steinkjer, 4.div
??.?? 16:00 Kolstad-Byåsen, 3.div
Fotball.no: 1.lag, 2.lag, G19-1

© 2020 Byåsen Toppfotball
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top