Klubben

Byåsen Toppfotball Email: post<at>byasenfotball.no
Postboks 9207 Telefon: 928 301 30
N-7424 Trondheim Fax:  
  Org nr: 980730549
     

Hjemmesiden

Thomas Dahle Email: post<at>byasenfotball.no
Webredaktør/ Design Telefon: 928 301 30
     

A-laget

Erik Selnes Email: erik_selnes<at>hotmail.com
Hovedtrener Telefon: 926 41 895
     
Eirik Utheim Email:  e_saks<at>hotmail.com
Trener Telefon:  415 01 024
     
Frode Aasbak Email: Frode.aasbak66<at>gmail.com
Sportslig leder Telefon: 950 48 306
     
Hallgeir Dalsaune Email: hallgeir.dalsaune<at>inputinterior.no
Adm. leder Telefon 908 20 276

Rekrutt

Olav Øverli Email: overlifotball<at>gmail.com
Hovedtrener U21 Telefon: 458 55 885
     
Magnus Hegrem Email: magnus.hegrem<at>gmail.com
Trener U21 Telefon: 957 94 618
     
Jan Fuhre Email: jan.fuhre<at>ntnu.no
Trener U21 Telefon: 994 90 417
     
Dag Bordal Email: dag.bordal<at>gmail.com
Sportslig leder Telefon: 920 83 698
     
Ann-Katrin Eriksen Email: ann.katrin.eriksen<at>gmail.com
Lagleder Telefon: 408 48 286
     
Tor Finn Gårdvik Email: togaard<at>online.no
Lagleder Telefon: 915 68 835
     

Se på kart hvor du finner Byåsen Arena.

twitter share
 
Siste seriekamp 2019,
Brattvåg, lørdag 26.10, 13:00

 vs

Brattvåg

 

Byåsen

Serieavslutningen 2019: 
20.10 14:00 Byåsen2-KIL/Hemne, 4.div
23.10 20:00 StjørdalsBl-Byåsen, G19
26.10 13:00 Brattvåg-Byåsen, PostNord
Velkommen tilbake i 2020!
Fotball.no: 1.lag 2.lag G19-1 G19-2

Bli kunde hos TrøndelagKraft, så gir vi 300,- i støtte til Byåsen Fotball. 

Vi støtter laget ditt. Du får en god strømavtale!

Les mer og bestill strømavtale på www.trondelagkraft.no/byasen

© 2019 Byåsen Toppfotball
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top